Menšie náklady - vyššie zisky. Menej stresu - viac klientov.


Kniha návštev

Dátum: 29.11.2008

Vložil: milada@gmx.net

Titulok: obohatenie

Hoci som naposledy kreslila pred vyše 30-timi rokmi, keď som bola ešte na základnej škole, už niekoľko rokov som si klikala na internetovú stránku Martinky a predsavzala som si, že sa raz kurzu kreslenia zúčastním. Konečne som sa dočkala a musím povedať, že sa mi na kurze veľmi páčilo. Bola tam príjemná atmosféra a pre mňa veľmi dôležitá harmónia. Viem, že nie som žiadny talent, ale na tomto kurze, pod vedením Martinky, ktorá Vám ochotne pomôže, keď neviete ako ďalej, reálne vidíte veľký rozdiel kresby medzi prvým a druhým dňom. Pri kreslení a zapojení pravej mozgovej hemisféry sa človek dostane akoby do iného sveta. Čas, ako taký, stratí svoj zmysel – nepočítajú sa minúty, hodiny – človek sa sústredí na ceruzku, línie, objekt a pri relaxačnej hudbe sa úplne oslobodí od všetkých negatívnych myšlienok, starostí a povinností, ktoré nám sústavne behajú po rozume. Je to nielen kurz kreslenia, ale i relaxácia pre dušu a prebudenie našej intuície. S dobrými a zaujímavými radami od Martinky tie dva dni ubehli veľmi rýchlo a obohatili môj život. Už teraz sa teším na ďalší kurz. Milada z Bratislavy, 47 rokov


Späť na diskusiu