Menšie náklady - vyššie zisky. Menej stresu - viac klientov.


Kniha návštev

Dátum: 29.11.2008

Vložil: rudzanov@gmail.com

Titulok: spokojny klient

Ahoj Martinka, reagujem na Tvoj mail. Rada odpoviem ako Tvoj spokojný klient :))). Bolo to super, prihlásila som sa zo zvedavosti a aj preto, že ako dieťa som fakt strašne rada a veľa kreslila, ale od 14-tich som ceruzku a farbičky nedržala v ruke (okrem písania samozrejme). Momentálne mám tak strašne veľa starostí a problémov, že som hľadala niečo, kde by som sa naučila oddychovať a zrelaxovať sa. V podvedomí som sa zaoberala tým, že by som zasa mohla skúsiť kresliť dosť často. Ten „návrat do detstva“ sa mi zdal byť dobrý nápad na to, aby som sa odreagovala a uvoľnila. Musím však priznať, že keď som pozerala podmienky kurzu, trošku sa mi zdal byť drahý, ale čo je dnes lacné, že. Teraz vôbec neľutujem tie peniaze. Aj keď, ako si možno pamätáš, som bola trošku nešťastná, že ten môj výtvor nebol až taký dokonalý. Teraz sa mi páči a som rada, že som ho neopravovala. Už sa chystám a teším na to, že keď budem mať čas, tak nakreslím niekoho z rodiny. Dúfam, že to vyjde. No a čo mi to dalo? Martinka, ja som si psychicky tak neoddýchla už dávno. Za tie dva dni som úplne vypla a nemyslela na nič negatívne, bola som opäť vysmiata, veselá a bezstarostná ako voľakedy. Dokonca aj moji blízki si to všimli, že som „vysmiata ako lečo“. Takže určite pokračuj v tom čo robíš, má to zmysel a je to super, nielen pre tých čo majú talent na kreslenie, ale aj pre tých čo chcú mať proste radosť zo života a niečím sa tešíť. Ja sa určite prihlásim aj do ďalšieho stupňa kurzu a už teraz sa veľmi teším. Lebo, ak sa mám priznať, s ceruzkou som kreslila menej, vždy som milovala viac farbičky, možno mi to pôjde:))). No a musím spomenúť aj to, že tam boli milí ľudia bol to proste veľmi príjemne strávený čas. Maj sa pekne, nech sa Ti darí a pekný deň želám, Ivana


Späť na diskusiu