Menšie náklady - vyššie zisky. Menej stresu - viac klientov.


Kniha návštev

Dátum: 29.11.2008

Vložil: augera@nextra.sk

Titulok: objavne

Pred niekoľkými dňami som absolvovala kurz kreslenia s využívaním pravej hemisféry. Bol pre mňa dosť objavný, pretože pri mojom amatérskom kreslení som si myslela, že veľa sa asi na mojich (ne)schopnostiach zmeniť nemôže. Mám 40 rokov, vždy som mala rada estetické veci, tvorivosť, aj kreslenie. Priznávam ale, že ma od kreslenia stále niečo odrádzalo, pretože moje výsledky ma nemotivovali. Žiadne veľké prekvapenia som od seba neočakávala, a to najmä nie v rámci dvoch dní, ktoré prvý kurz trvá. Napriek tomu musím podotknúť, že sme bytosti neprebádané a máme v sebe vždy niečo, čo sami nepoznáme, pretože lektorka Martinka zo mňa vytiahla celkom šikovné ťahy rúk. Tá u nás všetkých, mierne zakríknutých adeptov krajšieho kreslenia, teoreticky aj prakticky otvárala spôsoby nazerania na realitu, na základe ktorých som dnes schopná vernejšie zachytiť na papier videný obraz. Krajšie kreslenie však považujem iba za sprievodný (a veľmi pozitívny) jav školenia s názvom Zharmonizuj sa. Očakávam postupné presadenie sa mojej pravej hemisféry aj v iných oblastiach môjho života a z toho sa teším. Lebo logika a rozum mi už vo viacerých životných situáciách nestačili. Tuším však, že aby som svoju intuíciu rozvíjala ďalej, bude pre mňa potrebné nakresliť ešte veľmi veľa portrétov metódou Betty Edwards J. Dodatočne ešte raz ďakujem Martinka a želám Ti do Tvojej ďalšej činnosti veľa zharmonizovaných absolventov a ich životov. Pekný deň, Gabika.


Späť na diskusiu